Ifi

Az ifjúsági korosztály kéthetente összeül egy beszélgetésre, amelynek célja a hitben való növekedés, egymás gondolatainak meghallgatása, tapasztalataink megosztása és a közösség építése. Közösen keressük egymás és Isten társaságát, és annak módját, hogyan tudunk közelebbi kapcsolatot kialakítani Istennel és hogyan tudjuk az aktuális világunkban, helyzetünkben képviselni az Isten által adott értékeinket. Az alkalmak során választ kaphatunk bármilyen fontos hitbeli kérdésünkre, de emellett más érdekes témákról is szó van, ami foglalkoztat minket a mindennapokban. Mindig megbeszéljük a következő alkalomnak a témáját, mindenkinek lehetősége van feldobni egy őt éppen foglalkoztató kérdést. Játékokkal, különböző feladatokkal és izgalmas tevékenységekkel dobjuk fel az alkalmakat, Lacknerné Puskás Sára lelkésznő vezetésével mindig nagyon jó és szeretetteljes hangulatban kerül sor a találkozásokra a gyülekezeti teremben.